Jūsų atsiliepimai
Pradžia  » Įgyvendintas vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros projektas Jurbarke
2012-08-01 Įgyvendintas vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros projektas Jurbarke
Spausdinti RSS Srautas
Redaguota: 2013-05-03

 Šių metų rugpjūčio 1 d. baigiamas projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Jurbarke“ įgyvendinimas. Jo metu sėkmingai įvykdytos dvi rangos sutartys: „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Jurbarke“, „Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Jurbarko savivaldybėje (Kalnėnų kvartalas)“.

 

 Šių rangos sutarčių metu Jurbarke iš viso nutiesta 10,8 km naujų nuotekų ir 11,94 km naujų vandentiekio tinklų. Planuojama, kad prie vandentiekio tinklų bus suteikta galimybė prisijungti apie 436, prie nuotekų tinklų – apie 553 gyventojams. Šiuo metu prie naujų nuotekų tinklų jau prijungti 192, prie naujų vandentiekio tinklų – 303 gyventojai.

 

 Reiktų pabrėžti, jog projektas bendrai finansuotas ES struktūrinių fondų, valstybės biudžeto ir pareiškėjo lėšomis. Jį įgyvendinant buvo įrengti nauji nuotekų tinklai. Tokiu būdu prisidėta prie nuotekų tvarkymo infrastruktūros būklės gerinimo. Taip pat įrengus naujus vandentiekio tinklus buvo modernizuota ir išplėsta geriamojo vandens viešojo tiekimo tinklo infrastruktūra bei sudarytis palankios sąlygos vartotojams tiekti sveiką ir švarų vandenį. Be to, padidėjo centralizuoto vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų prieinamumas.

 

Remiantis laikraščio „Mūsų laikas" inf. 

 

telegraph.co.uk nuotr.