NAUJIENOS

23. Ar kaštų naudos analizėje vertinamas visų pakuočių ir antrinių žaliavų pardavimo pajamos ir išlaidos ir kas turėtų padengti apmokestintų gaminių konteinerių įsigijimo ir įrengimo kaštus (amortizacija ir palūkanos)?

2016-11-10

Priemonės tikslas – sukurti ar plėtoti komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo ir (ar) paruošimo naudoti pakartotinai infrastruktūrą, informuoti visuomenę atliekų prevencijos ir tvarkymo klausimais, todėl analizuojamas tik dėl projekto įgyvendinimo (sukurtų rezultatų) atsirandantis pajamų ir išlaidų pokytis arba veiklos pajamos ir išlaidos absoliučiais skaičiais.

Projekto finansinėje analizėje antrinių žaliavų pardavimo pajamos neturėtų būti vertinamos, kadangi prie projekto priskiriamos projekto pajamos ir išlaidos neturi peržengti projekto ribų, t. y. komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo pajėgumų sukūrimo ir palaikymo.

Konteinerių įsigijimo, įrengimo kaštus padengia projekto vykdytojas paramos ir nuosavomis lėšomis. Konteinerių priežiūros kaštus padengia projekto vykdytojas nuosavomis lėšomis.

KITOS NAUJIENOS

VISOS NAUJIENOS