Informacija apie prekybos tarpininkus - aplinkos projektų valdymo agentūra

INFORMACIJA APIE PREKYBOS TARPININKUS

Sąjungos šiltnamio efektą sukeliančių dujų registre užregistruoti juridiniai asmenys (brokeriai)
Pirmasis įgaliotasis atstovas Antrasis įgaliotasis atstovas Papildomas įgaliotasis atstovas
UAB „Agro Neveronys“

Tel.: +370 656 55096, El. paštas: inga.j@company.lt

Ingrida Joneikienė

El. paštas: inga.j@company.lt

Dmitrijus Miškinas

El. paštas: dmitrijus.m@sanitex.eu

UAB „Energijos tiekimas“

Tel.: +370 5 278 2770, Faks.: +370 5 278 2750, El. paštas: info@etiekimas.lt

Vidmantas Salietis

El. paštas: vidmantas.salietis@etiekimas.lt

Povilas Čėsna

El.paštas: povilas.cesna@etiekimas.lt

Aldevinas Burokas

El. paštas: aldevinas.burokas@etiekimas.lt

UAB „Vėjo vatas“

Tel.: +370 46 404228, El. paštas:  info@stemma.lt

Rolanda Aleknaitė

El. paštas: rolanda@nemo.lt

Paulius Saltonas

El. paštas: paulius@stemma.lt

UAB „Renerga“

Tel.: +370 349 56627, Faks.: +370 349 56046, El. paštas: info@renerga.lt

Mindaugas Juodis

El. paštas: m. juodis@renerga.lt

Linas Sabaliauskas

El. paštas: l.sabaliauskas@renerga.lt

UAB „Vėjo gūsis“

Tel.: +370 46 404228, El. paštas: info@stemma.lt

Rolanda Aleknaitė

El. paštas:  rolanda@nemo.lt

Paulius Saltonas

El. paštas: paulius@stemma.lt