Mokesčiai

MokestisMokesčio dydisPastabos
Už sąskaitos atidarymą / perleidimą, tikrintojo registravimą Sąjungos registre 86 EurTai nustatyto dydžio valstybės rinkliava, sumokama teikiant prašymą dėl sąskaitos atidarymo / perleidimo ir tikrintojo registravimo Sąjungos registre.
Įmokos kodas – 5772
Biudžeto pajamų surenkamąsias sąskaitas galite rasti čia

Už sąskaitos Sąjungos registre tvarkymą 144 Eur už vieną Sąjungos registro sąskaitąVisi sąskaitų turėtojai ir tikrintojai iki vasario 15 d. sumoka nustatyto dydžio mokestį už kiekvieną jų Sąjungos registre turimą sąskaitą.
Atidarius naują sąskaitą / užregistravus naują tikrintoją, pirmaisiais kalendoriniais metais mokesčio dydis apskaičiuojamas atsižvelgiant į einamojo mėnesio ir likusių iki einamųjų kalendorinių metų pabaigos mėnesių skaičių.
Už Sąjungos registro duomenų teikimą1,15 Eur už vienos Sąjungos registro sąskaitos išrašą Sąjungos registro sąskaitos išrašas, oficialiai išsiunčiamas sąskaitos turėtojui / tikrintojui, pateikusiam prašymą ir sumokėjusiam nustatyto dydžio mokestį.

 

📌 Už sąskaitų Sąjungos registre tvarkymą ir Sąjungos registro duomenų teikimą išrašytos sąskaitos faktūros teikiamos per informacinę sistemą „E. sąskaita“.

 

📌 Uždarius sąskaitą / išregistravus tikrintoją, sąskaitos turėtojui / tikrintojui išrašoma kreditinė sąskaita faktūra dėl metinio mokesčio už sąskaitos tvarkymą grąžinimo (už likusius einamųjų kalendorinių metų mėnesius).