DARBUOTOJŲ KONTAKTAI

Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Vytautas Vrubliauskas
Direktorius
Dainius Kazlauskas
Direktoriaus pavaduotojas
Kastytis Tuminas
Vyriausiasis patarėjas
Dovilė Palaimienė
Kanclerė
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Eglė Pliuskuvienė
Komunikacijos skyriaus vedėja
Austėja Jonaitytė
Komunikacijos skyriaus VYRIAUSIOJI specialistė
Jolita Grincevičiūtė
KOMUNIKACIJOS SKYRIAUS VYRIAUSIOJI SPECIALISTĖ
Dalia Jakštienė
Komunikacijos skyriaus VYRIAUSIOJI specialistė
Vaida Čelkienė
Komunikacijos skyriaus VYRIAUSIOJI specialistė
Skyriaus nuostatai
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Vaiva Matonė
Vedėja
Alita Zolubienė
Patarėja
Kristina Burbaitė
Administratorė
Inga Tamašauskienė
ADMINISTRATORĖ
Gitana Sakalauskienė
Vyriausioji specialistė (personalo specialistė)
Jovita Giedraitienė
Vyriausioji specialistė (mokymų specialistė)
Juozas Marčinskas
Vyriausiasis specialistas (vidinių pirkimų specialistas)
Remigijus Plakys
Vyriausiasis specialistas (vidinių pirkimų specialistas)
Sigita Špakaitė
vyriausioji specialistė (dokumentų valdymo specialistė)
Regina Jurkonienė
KALBOS TVARKYTOJA
Skyriaus nuostatai
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Daiva Juonytė
Skyriaus vedėja
Alma Girniuvienė
Skyriaus patarėja
Sosė Miknevičienė
Vyriausioji specialistė (buhalterė)
Marcin Volkanovski
Vyriausiasis specialistas (turto valdymo specialistas)
Ieva Subočienė
Vyriausioji specialistė (TURTO VALDYMO SPECIALISTĖ)
Daiva Sabalienė
Vyriausioji specialistė (planavimo ir ataskaitų specialistė)
Gabrielė Šiurkuvienė
VYRIAUSIOJI SPECIALISTĖ (PLANAVIMO IR ATASKAITŲ SPECIALISTĖ)
Skyriaus nuostatai
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Irina Sivoronova
Skyriaus vedėja
Andrius Zolumskis
Skyriaus patarėjas
Ernesta Jankauskaitė
Skyriaus patarėja
Giedrė Vaškienė
Skyriaus patarėja daugiabučių atnaujinimo klausimais
Monika Markūnienė
Vyriausioji specialistė (pirkimų specialistė)
Rūta Siudikienė
Vyriausioji specialistė (pirkimų specialistė)
Rūta Zelenkova
Vyriausioji specialistė (teisininkė)
Dangis Tuminas
Vyriausiasis specialistas (teisininkas)
Nerijus Kuliešius
Vyriausiasis specialistas (pirkimų specialistas)
Daiva Sutkaitienė
Vyriausioji specialistė (teisininkė)
Rasa Štikonaitė
Vyriausioji specialistė (teisininkė)
Aleta Kolyčiūtė – Banaitienė
Vyriausioji specialistė (teisininkė)
Sibilė Ramunė Blažė
Vyriausioji specialistė (teisininkė)
Violeta Vyšniauskienė
VYRIAUSIOJI SPECIALISTĖ
Martyna Zaveckienė
Vyriausioji specialistė
Ovidijus Raišys
vyriausiasis specialistas
Skyriaus nuostatai
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Paulius Narkevičius
Skyriaus vedėjas
Rima Andrejevienė
Skyriaus patarėja
Inga Varnelytė
Skyriaus Patarėja
Laimonas Čekanauskas
Vyriausiasis specialistas (patikrų specialistas)
Šarūnė Raškevičiūtė
VYRIAUSIOJI SPECIALISTĖ
Mindaugas Kuosa
Vyriausiasis specialistas (patikrų specialistas)
Gytis Milašius
VYRIAUSIASIS SPECIALISTAS (PATIKRŲ SPECIALISTAS)
Lilija Šveikauskienė
Vyriausioji specialistė (patikrų specialistė)
Arūnas Dirgėla
VYRIAUSIASIS SPECIALISTAS (PATIKRŲ SPECIALISTAS)
Agnė Daugėlaitė
Vyriausioji specialistė (patikrų specialistė)
Skyriaus nuostatai
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Miroslav Losevič
Skyriaus vedėjas
Andrius Lukošiūnas
Vyriausiasis specialistas (IT specialistas)
Deividas Pakalnis
Vyriausiasis specialistas
Audrius Numgaudis
Vyriausiasis specialistas
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Netrukus bus atnaujinta
Departamento direktorius
Gintarė Burbienė
Departamento patarėja
Elvyra Kareckienė
Specialistė (Finansų kontrolierė)
Virginija Četavičė
Specialistė (Finansų kontrolierė)
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Marius Smaidžiūnas
Skyriaus patarėjas
Vaclovas Bajorinas
vyriausiasis specialistas
Gabija Driukienė
vyriausioji specialistė
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Edvardas Petrauskas
Skyriaus patarėjas
Eugenijus Baldyšius
Skyriaus patarėjas
Elena Šatienė
Specialistė (Kokybės priežiūra)
Vasilijus Lachadinovas
Specialistas (kokybės priežiūra)
Rimas Kalvaitis
Specialistas (kokybės priežiūra)
Kęstutis Garbaliauskas
Specialistas (kokybės priežiūra)
Vaida Čelkienė
Specialistė
Aurimas Jaunarijus Ramoška (Sapiegos g. 12, LT-44251, Kaunas)
Specialistas Kauno regionui (Kauno m. sav.)
Giedrė Škėmienė (Sapiegos g. 12, LT-44251, Kaunas)
Specialistė Kauno regionui (Kauno m., Jonavos r. sav.)
Ramūnas Majauskis (Vytauto g. 12, LT-92137, Klaipėda)
Specialistas Klaipėdos regionui (Kretingos r., Klaipėdos m., Tauragės r. sav.)
Mantas Juška (Vytauto g. 12, LT-92137, Klaipėda)
Specialistas Klaipėdos regionui (Klaipėdos m., Klaipėdos r. sav.)
Inga Kiaulakienė (Vytauto g. 17, LT-68299, Marijampolė)
Specialistė Marijampolės regionui (Marijampolės, Šakių r., Kauno r., Kazlų Rūdos, Kalvarijos, Šilutės r., Jurbarko r., Pagėgių sav.)
Edita Meiliūnienė (Stoties g. 18, LT-89226, Mažeikiai)
Specialistė Mažeikių regionui (Palangos m., Kretingos r., Mažeikių r., Skuodo r. sav.)
Aušra Bartkevičienė (Stoties g. 18, LT-89226, Mažeikiai)
Specialistė Telšių regionui (Telšių r., Plungės r., Šilalės r., Kelmės r., Rietavo, Neringos sav.)
Daiva Gailiūnienė (Topolių al. 12, LT-35169, Panevėžys)
Specialistė Panevėžio regionui (Panevėžio m., Panevėžio r., Biržų r., Pasvalio r., Pakruojo r., Radviliškio r., Kėdainių r. sav.)
Rasa Lopetaitė (M. K. Čiurlionio g. 3, LT-76303, Šiauliai)
Specialistė Šiaulių regionui (Šiaulių m., Šiaulių r., Joniškio r., Akmenės r. sav.)
Nijolė Genovaitė Graužinytė (Utenio aikštė 8, Utena)
Specialistė Utenos regionui (Utenos r., Ignalinos r., Zarasų r., Kaišiadorių r., Elektrėnų sav.)
Regina Šilinskienė (Utenio aikštė 8, LT-28242, Utena)
Specialistė Utenos regionui (Anykščių r., Molėtų r., Rokiškio r., Kupiškio r., Ukmergės r. sav.)
Vladas Trakimavičius (Labdarių g. 3, LT-01120, Vilnius)
Specialistas Vilniaus regionui (Vilniaus m. sav.)
Lina Balčiūnienė (Labdarių g. 3, LT-01120, Vilnius)
Specialistė Vilniaus regionui (Vilniaus m., Širvintų r. sav.)
Linas Balzeris (Labdarių g. 3, LT-01120, Vilnius)
Specialistas Vilniaus regionui (Šalčininkų r., Švenčionių r., Elektrėnų sav.)
Rasa Bazarauskienė (Dariaus ir S. Girėno g. 2, Alytus)
Specialistė Alytaus regionui (Alytaus m., Alytaus r., Varėnos r., Lazdijų r., Druskininkų sav.)
Jurgita Nalivaikienė
Vyriausioji specialistė regione (Ukmergės r., Visagino sav.)
Laura Gučmiraitienė
vyriausioji specialistė (Vilkaviškio r., Raseinių r., Prienų r. sav.)
Daiva Veikutienė
Vyriausioji specialistė (Vilniaus r., Birštono r., Trakų r. sav.)
Akvilė Naikutė
Vyriausioji specialistė
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Gintarė Burbienė
Projekto vadovė
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Dalia Jakštienė
Projekto vadovė
Vaida Čelkienė
Sutarčių valdymo specialistė
Rimas Kalvaitis
Specialistas (kokybės priežiūra)
Vasilijus Lachadinovas
Specialistas (kokybės priežiūra)
Kęstutis Garbaliauskas
Specialistas (kokybės priežiūra)
Elena Šatienė
Specialistė (konsultacijos nemokama telefono linija)
Vladas Trakimavičius
Specialistas (konsultacijos nemokama telefono linija)
Marius Smaidžiūnas
Specialistas (savivaldybių konsultavimas)
Skyriaus nuostatai
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Artūras Pužas
Direktorius
Irina Nikolajeva
Finansų kontrolės patarėja
Marina Bučmienė
Finansų kontrolės vyriausioji specialistė (finansų kontrolierė)
Ingrida Zaveckaitė
Finansų kontrolės vyriausioji specialistė (finansų kontrolierė)
Jovita Mackevič
Finansų kontrolės vyriausioji specialistė (finansų kontrolierė)
Jūratė Pauliukaitienė
Finansų kontrolės vyriausioji specialistė (finansų kontrolierė)
Skyriaus nuostatai
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Mindaugas Gustas
Skyriaus vedėjas
Dalia Papievienė
Skyriaus patarėja
Roma Būtėnienė
Skyriaus patarėja
Eglė Tolvaišienė
Vyriausioji specialistė (projektų vadovė)
Tomas Bagdanavičius
Vyriausiasis specialistas (projektų vadovas)
Donatas Michalkevičius
Vyriausiasis specialistas (projektų vadovas)
Romuald Grabštunovič
Vyriausiasis specialistas (projektų vadovas)
Lauryna Stunžėnaitė
VYRIAUSIOJI SPECIALISTĖ (PROJEKTŲ VADOVĖ)
Jurga Čekanauskienė
Vyriausioji specialistė (projektų vadovė)
Lina Preikšaitytė
Vyriausioji specialistė (projektų vadovė)
Inga Januševičienė
Vyriausioji specialistė (projektų vadovė)
Birutė Verbickienė
Vyriausioji specialistė (projektų vadovė)
Irina Balčienė
VYRIAUSIOJI SPECIALISTĖ (PROJEKTŲ VADOVĖ)
Skyriaus nuostatai
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Saulius Vasiliauskas
Skyriaus vedėjas
Diana Gelžinė
Skyriaus patarėja
Giedrė Šulijienė
SKYRIAUS PATARĖJA
Vilija Gečienė
Vyriausioji specialistė (projektų vadovė)
Lina Čepienė
Vyriausioji specialistė (projektų vadovė)
Ieva Varnelytė
Vyriausioji specialistė (projektų vadovė)
Gytautas Ignatavičius
Vyriausiasis specialistas (projektų vadovas)
Jurgita Solodskienė
Vyriausioji specialistė (projektų vadovė)
Dovilė Žilionė
VYRIAUSIOJI SPECIALISTĖ (PROJEKTŲ VADOVĖ)
Raimonda Butkevičienė
VYRIAUSIOJI SPECIALISTĖ (PROJEKTŲ VADOVĖ)
Skyriaus nuostatai
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Neringa Vilutytė
Skyriaus vedėja
Rita Kardelienė
LIFE IP EnerLIT projekto „Energijos efektyvumo didinimas Lietuvoje“ viešųjų pirkimų ir administravimo specialistė
Monika Midverytė
Komunikacijos specialistė (,,Natura 2000 tinklo valdymo optimizavimas Lietuvoje'')
Kristina Cijūnėlienė
Komunikacijos specialistė („LIFE techninė pagalba“)
Birutė Valatkienė
Projekto vadovė (,,Natura 2000 tinklo valdymo optimizavimas Lietuvoje'')
Aušra Šmitienė
Projekto vadovė (LIFE IP EnerLIT „Energijos efektyvumo didinimas Lietuvoje“)
Jurga Skrebytė
Patarėja (LIFE IP EnerLIT „Energijos efektyvumo didinimas Lietuvoje“)
Sigita Graužinytė
Projekto finansininkė (,,Natura 2000 tinklo valdymo optimizavimas Lietuvoje'')
Giedrė Stonkuvienė
Viešųjų pirkimų ir administravimo specialistė (,,Natura 2000 tinklo valdymo optimizavimas Lietuvoje'')