DARBUOTOJŲ KONTAKTAI

Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Ignotas Šalavėjus
Direktorius
Dainius Kazlauskas
Direktoriaus pavaduotojas
Kastytis Tuminas
Vyriausiasis patarėjas
Dovilė Palaimienė
Kanclerė
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Eglė Pliuskuvienė
Komunikacijos skyriaus vedėja
Austėja Jonaitytė
Komunikacijos skyriaus specialistė
Dalia Jakštienė
Komunikacijos skyriaus specialistė
Vaida Čelkienė
Komunikacijos skyriaus specialistė
Skyriaus nuostatai
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Vaiva Matonė
Skyriaus vedėja
Kristina Burbaitė
Administratorė
Inga Tamašauskienė
ADMINISTRATORĖ
Alita Zolubienė
Patarėja
Gitana Sakalauskienė
Vyriausioji specialistė (personalo specialistė)
Jovita Giedraitienė
Vyriausioji specialistė (mokymų specialistė)
Juozas Marčinskas
Vyriausiasis specialistas (vidinių pirkimų specialistas)
Remigijus Plakys
Vyriausiasis specialistas (vidinių pirkimų specialistas)
Sigita Špakaitė
vyriausioji specialistė (dokumentų valdymo specialistė)
Regina Jurkonienė
VYRIAUSIOJI SPECIALISTĖ (kalbos redaktorė )
Skyriaus nuostatai
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Daiva Juonytė
Skyriaus vedėja
Alma Girniuvienė
Skyriaus patarėja
Sosė Miknevičienė
Vyriausioji specialistė (buhalterė)
Marcin Volkanovski
Vyriausiasis specialistas (turto valdymo specialistas)
Ieva Subočienė
Vyriausioji specialistė
Daiva Sabalienė
Vyriausioji specialistė (planavimo ir ataskaitų specialistė)
Skyriaus nuostatai
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Irina Sivoronova
Skyriaus vedėja
Andrius Zolumskis
Skyriaus patarėjas
Ernesta Jankauskaitė
Skyriaus patarėja
Giedrė Vaškienė
Skyriaus patarėja daugiabučių atnaujinimo klausimais
Monika Markūnienė
Vyriausioji specialistė (pirkimų specialistė)
Rūta Siudikienė
Vyriausioji specialistė (pirkimų specialistė)
Rūta Zelenkova
Vyriausioji specialistė (teisininkė)
Dangis Tuminas
Vyriausiasis specialistas (teisininkas)
Nerijus Kuliešius
Vyriausiasis specialistas (pirkimų specialistas)
Daiva Sutkaitienė
Vyriausioji specialistė (teisininkė)
Rasa Štikonaitė
Vyriausioji specialistė (teisininkė)
Aleta Kolyčiūtė – Banaitienė
Vyriausioji specialistė (teisininkė)
Sibilė Ramunė Blažė
Vyriausioji specialistė (teisininkė)
Skyriaus nuostatai
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Paulius Narkevičius
Skyriaus vedėjas
Rima Andrejevienė
Skyriaus patarėja
Inga Varnelytė
Patarėja
Laimonas Čekanauskas
Vyriausiasis specialistas (patikrų specialistas)
Šarūnė Raškevičiūtė
VYRIAUSIOJI SPECIALISTĖ
Mindaugas Kuosa
Vyriausiasis specialistas (patikrų specialistas)
Skyriaus nuostatai
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Miroslav Losevič
Skyriaus vedėjas
Andrius Lukošiūnas
Vyriausiasis specialistas (IT specialistas)
Deividas Pakalnis
Vyriausiasis specialistas
Audrius Numgaudis
Vyriausiasis specialistas
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Vytautas Vrubliauskas
Departamento direktorius
Gintarė Burbienė
Departamento patarėja
Elvyra Kareckienė
Specialistė (Finansų kontrolierė)
Virginija Četavičė
Specialistė (Finansų kontrolierė)
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Marius Smaidžiūnas
Skyriaus patarėjas
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Edvardas Petrauskas
Skyriaus patarėjas
Elena Šatienė
Specialistė (Kokybės priežiūra)
Vasilijus Lachadinovas
Specialistas (kokybės priežiūra)
Rimas Kalvaitis
Specialistas (kokybės priežiūra)
Kęstutis Garbaliauskas
Specialistas (kokybės priežiūra)
Vaida Čelkienė
Specialistė
Rasa Bazarauskienė (Dariaus ir S. Girėno g. 2, LT-62137, Alytus)
Specialistė Alytaus regionui (Alytaus m. sav., Alytaus r. sav., Druskininkų sav., Lazdijų r. sav., Varėnos r. sav.)
Aurimas Jaunarijus Ramoška (Sapiegos g. 12, LT-44251, Kaunas)
Specialistas Kauno regionui (Kauno m. sav., Kaišiadorių r. sav.)
Giedrė Škėmienė (Sapiegos g. 12, LT-44251, Kaunas)
Specialistė Kauno regionui (Kauno m. sav., Kėdainių r. sav., Jonavos r. sav., Raseinių r. sav., Birštono r. sav.)
Ramūnas Majauskis (Vytauto g. 12, LT-92137, Klaipėda)
Specialistas Klaipėdos regionui (Kretingos r. sav., Klaipėdos m. sav., Neringos sav., Tauragės r. sav.)
Mantas Juška (Vytauto g. 12, LT-92137, Klaipėda)
Specialistas Klaipėdos regionui (Klaipėdos m. sav., Klaipėdos r. sav.)
Inga Kiaulakienė (Vytauto g. 17, LT-68299, Marijampolė)
Specialistė regionui (Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Marijampolės, Pagėgių sav., Kauno, Šilutės, Jurbarko, Kelmės, Šakių r. sav.)
Edita Meiliūnienė (Stoties g. 18, LT-89226, Mažeikiai)
Specialistė Mažeikių regionui (Palangos sav., Kretingos r. sav., Mažeikių r. sav., Skuodo r. sav.)
Aušra Bartkevičienė (Stoties g. 18, LT-89226, Mažeikiai)
Specialistė Mažeikių regionui (Plungės r. sav., Telšių r. sav., Rietavo sav., Šilalės r. sav.)
Daiva Gailiūnienė (Topolių al. 12, LT-35169, Panevėžys)
Specialistė Panevėžio regionui (Panevėžio m. sav., Panevėžio, Biržų, Pasvalio, Pakruojo, Radviliškio, Trakų r. sav.)
Rasa Lopetaitė (M. K. Čiurlionio g. 3, LT-76303, Šiauliai)
Specialistė regionui (Šiaulių m. sav., Šiaulių, Joniškio, Akmenės, Vilkaviškio raj. sav.)
Nijolė Genovaitė Graužinytė (Utenio aikštė 8, LT-28242, Utena)
Specialistė Utenos regionui (Ignalinos r. sav., Zarasų r. sav., Utenos r. sav., Elektrėnų sav.)
Regina Šilinskienė (Utenio aikštė 8, LT-28242, Utena)
Specialistė Utenos regionui (Visagino sav., Anykščių r. sav., Molėtų r. sav., Kupiškio r. sav., Rokiškio r. sav., Ukmergės r. sav.)
Vladas Trakimavičius (Labdarių g. 3, LT-01120, Vilnius)
Specialistas Vilniaus regionui (Vilniaus m. sav., Vilniaus raj.)
Lina Balčiūnienė (Labdarių g. 3, LT-01120, Vilnius)
Specialistė Vilniaus regionui (Vilniaus m. sav., Širvintų, Prienų r. sav.)
Linas Balzeris (Labdarių g. 3, LT-01120, Vilnius)
Specialistas Vilniaus regionui (Šalčininkų r. sav., Švenčionių r. sav., Elektrėnų sav.)
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Gintarė Burbienė
Projekto vadovė
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Dalia Jakštienė
Projekto vadovė
Vaida Čelkienė
Sutarčių valdymo specialistė
Rimas Kalvaitis
Specialistas (kokybės priežiūra)
Vasilijus Lachadinovas
Specialistas (kokybės priežiūra)
Kęstutis Garbaliauskas
Specialistas (kokybės priežiūra)
Elena Šatienė
Specialistė (konsultacijos nemokama telefono linija)
Vladas Trakimavičius
Specialistas (konsultacijos nemokama telefono linija)
Marius Smaidžiūnas
Specialistas (savivaldybių konsultavimas)
Skyriaus nuostatai
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
-
DEPARTAMENTO DIREKTORIUS
-
Irina Nikolajeva
Finansų kontrolės patarėja
Marina Bučmienė
Finansų kontrolės vyriausioji specialistė (finansų kontrolierė)
Ingrida Zaveckaitė
Finansų kontrolės vyriausioji specialistė (finansų kontrolierė)
Jovita Mackevič
Finansų kontrolės vyriausioji specialistė (finansų kontrolierė)
Jūratė Pauliukaitienė
Finansų kontrolės vyriausioji specialistė (finansų kontrolierė)
Skyriaus nuostatai
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Artūras Pužas
Skyriaus vedėjas
Dalia Papievienė
Skyriaus patarėja
Roma Būtėnienė
Skyriaus patarėja
Mindaugas Gustas
Skyriaus patarėjas
Eglė Tolvaišienė
Vyriausioji specialistė (projektų vadovė)
Tomas Bagdanavičius
Vyriausiasis specialistas (projektų vadovas)
Donatas Michalkevičius
Vyriausiasis specialistas (projektų vadovas)
Romuald Grabštunovič
Vyriausiasis specialistas (projektų vadovas)
Lauryna Stunžėnaitė
VYRIAUSIOJI SPECIALISTĖ (PROJEKTŲ VADOVĖ)
Jurga Čekanauskienė
Vyriausioji specialistė (projektų vadovė)
Lina Preikšaitytė
Vyriausioji specialistė (projektų vadovė)
Inga Januševičienė
Vyriausioji specialistė (projektų vadovė)
Birutė Verbickienė
Vyriausioji specialistė (projektų vadovė)
Dovilė Žilionė
Vyriausioji specialistė (projektų vadovė)
Irina Balčienė
VYRIAUSIOJI SPECIALISTĖ (PROJEKTŲ VADOVĖ)
Skyriaus nuostatai
Darbuotojų funkcijos ir kontaktai
Saulius Vasiliauskas
Skyriaus vedėjas
Diana Gelžinė
Skyriaus patarėja
Giedrė Šulijienė
SKYRIAUS PATARĖJA
Vilija Gečienė
Vyriausioji specialistė (projektų vadovė)
Lina Čepienė
Vyriausioji specialistė (projektų vadovė)